У ПП Сервіселектромонтаж працює команда досвідчених фахівців, що реалізує проєкти відеоспостереження та СКУД понад 15 років. Ми маємо пряме партнерство з провідними виробниками обладнання та профільного програмного забезпечення.

У кооперації з інженерами виробника ми готові запропонувати простий бюджетний сценарій для розв'язання локальних завдань бізнесу або спроєктувати та впровадити комплексну систему відеоспостереження, що закриває потреби в контролі найрізноманітніших робочих процесів: автоматизованої роботи обладнання, взаємодії працівників під час роботи, входу/виходу на виробничих об'єктах, для охорони й загального спостереження за територією підприємства.

Ми готові адаптувати системи відеоспостереження під умови експлуатації, функціональні вимоги та інтегрувати зі сторонніми обліковими системами, сервісами моніторингу та аналітики.

Проєкт може будуватися на базі готових рішень з відеоспостереження від провідних світових виробників. Досить грамотно підібрати обладнання та програмне забезпечення, провести налаштування та інтеграцію з уже наявними системами підприємства.

 • Умовно, класифікація систем відеоспостереження має такий вигляд
 • Охоронне відеоспостереження
 • Охоронне відеоспостереження Найпопулярніша конфігурація СВН, охоплює рішення початкового рівня для спостереження і запису зображення в архів, більш просунуті системи, зі зворотним зв'язком і початковим рівнем аналітики та комплексні охоронні системи з можливістю глибокої аналітики фіксованого контенту і відпрацюванням за регламентами НС.

Технологічне відеоспостереження
Технологічне відеоспостереженняВикористання аналітичних можливостей сучасних програмних платформ СВН, на сьогодні, дає змогу провести повноцінну автоматизацію спостереження за виконанням вимог охорони праці. За допомогою впровадження поведінкового аналізу, можуть бути оптимізовані процедури з організації стабільного передбачуваного виробничого процесу на режимному або промисловому об'єкті.

Промислове відеоспостереження
Промислове відеоспостереженняПередові системи стабілізації, технології високочастотної зйомки, засоби хімічного, пило-, волого- та вибухозахисту дають змогу застосовувати СВН для контролю виробничих процесів у найбільш кліматично складних і технологічно вимогливих умовах на виробничих лініях і об'єктах нафтогазового видобутку.

Соціальне відеоспостереження
Соціальне відеоспостереженняДля фіксації правопорушень, пошуку окремих особистостей на спостережуваній території, контролю натовпу і превентивного аналізу обстановки в усьому світі використовують СВН як один з основних інструментів "Розумного міста". Аналогічні завдання також вирішуються на розподілених промислових і складських об'єктах, на об'єктах зі щільною соціальною обстановкою.

Зацікавилися?

Залиште свої дані, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня для уточнення деталей

 

Проєктування відеоспостереження
Незалежно від складності та розподіленості системи, найважливіший і обов'язковий етап інтеграції СВН в інфраструктуру замовника. Чи то ескізні напрацювання, чи то повноцінна робоча документація, без узгодження із замовником всіх технологічних особливостей, функціональних можливостей і топологічних нюансів - не обходиться жоден проєкт ГК Навігатор.

Монтаж відеоспостереження
Монтаж систем відеоспостереження строго спеціалізований за місцем подальшого застосування СВН. Досвід реалізації проєктів в офісних приміщеннях класу A, складських приміщеннях, на режимних підприємствах і в діючих цехах дає змогу фахівцям ГК Навігатор заздалегідь підібрати необхідне монтажне обладнання та врахувати специфіку встановлення відеокамер і прокладання кабельних комунікацій.

Пусконалагоджувальні роботи
Налаштування системи відеоспостереження - нетривіальне завдання і вимагає, крім експертизи в технологіях, досвіду налагодження процесу з урахуванням специфіки робочого режиму і регламентів безпеки для конкретного типу бізнесу. Довгострокові проєкти, з подальшим обслуговуванням спроєктованих систем, дають змогу фахівцям ГК Навігатор завжди бути в курсі поточних тенденцій бізнесу своїх замовників.
Обслуговування систем відеоспостереження
Для продовження служби окремих апаратних елементів системи, підтримання працездатності всіх функціональних складових СВН і забезпечення відмовостійкості комплексу - ПП Сервіселектромонтаж рекомендує обслуговувати системи відеоспостереження не рідше, ніж вимагає того щоквартальний регламент.

Ваш бізнес під надійним контролем
Відеоспостереження є одним із головних рішень для підвищення рівня безпеки. Встановлення систем відеоспостереження дає змогу тримати під контролем приміщення з високим рівнем відповідальності, а також периметр і входи-виходи.

ПП Сервіселектромонтаж займається проєктуванням, а також монтажем і налагодженням будь-яких систем відеоспостереження. Також здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування. Під час встановлення вирішується великий комплекс завдань, спрямованих на підвищення рівня безпеки офісу або виробничого підприємства. Встановлення відеоспостереження - це чудова можливість зробити бізнес безпечнішим. Ми працюємо по всій Україні, найшвидше можливе встановлення відеоспостереження в Житомирі та обасті.

Проектування та встановлення систем відеоспостереження
Доступні типові рішення або ж індивідуальні рішення "під ключ". На першому етапі - розробляється проєкт з обов'язковим відвідуванням об'єкта. Під час проєктування підбирають необхідне обладнання, розраховують місця встановлення камер, щоб у результаті не було ніяких мертвих зон, де система не захоплює якийсь простір.

Потім виконується постачання необхідного за проєктом обладнання та його монтаж. Після всіх робіт фахівці групи компаній "Навігатор" виконають налаштування. Ми забезпечуємо повний супровід систем відеоспостереження, а якщо необхідно, фахівці швидко виконають гарантійне або ж післягарантійне обслуговування.

Можна почати користуватися послугами практично на будь-якому етапі. Можливо, вже є якась частина комплексу системи - фахівці грамотно виконають установку відеоспостереження і зроблять все, щоб надалі систем працювала максимально ефективно. Також ми можемо надати будь-яке обладнання, якщо робиться проєкт "під ключ".

ПП Сервіселектромонтаж пропонує широкий спектр додаткових послуг, пов'язаних із системами відеоспостереження. Ми можемо надати хмарне сховище для запису відео, налаштувати віддалений доступ до системи для перегляду відео в онлайн-режимі, а також інтегрувати систему відеоспостереження з іншими системами безпеки, як-от контроль доступу, системи оповіщення тощо.

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи з системами відеоспостереження різного рівня складності, тому ми гарантуємо якісне виконання всіх робіт і максимальну ефективність роботи системи. Наша компанія завжди готова запропонувати найоптимальніше рішення для конкретного клієнта, враховуючи всі його вимоги та бюджет. Ми готові відповісти на будь-які питання і надати додаткову інформацію щодо наших послуг.

Встановлення відеоспостереження - досвід роботи
У різних ситуаціях фахівці можуть запропонувати тільки роботи зі встановлення відеоспостереження, або ж повну інтеграцію системи з іншими частинами комплексу безпеки. У разі необхідності будь-яких сервісних робіт, співробітники групи компаній максимально оперативно зреагують на будь-яку позаштатну ситуацію. 

Типові рішення відеоспостереження:

 • Комплект "Оптима" на базі аналогових камер відеоспостереження для будинку, офісу, квартири
 • Комплект "Бюджетний одна камера"
 • Комплект "Бюджетне рішення вуличне спостереження" на базі аналогових камер
 • Комплект "Розширений" на базі аналогових камер для спостереження всередині приміщень і на вулиці
 • Комплекси обладнання для встановлення відеоспостереження

Технічні рішення групи компаній "Навігатор" дають змогу вибирати з декількох типів систем. Так, залежно від типу об'єкта і завдання, доступні:

 • Системи відеоспостереження без запису
 • Системи відеоспостереження з відеореєстратором
 • Комп'ютерні системи відеоспостереження
 • IP відеоспостереження
 • Системи відеоспостереження бездротові
 • Системи відеоспостереження без запису
 • Комплекс спостереження без можливості запису призначений для спостереження 24/7. Система може бути укомплектована 1 або 4 камерами, а також пристроєм, який транслює картинку на монітор з усіх камер. Це бюджетне, але при цьому ефективне рішення.

Системи відеоспостереження з відеореєстратором
Системи, оснащені відеореєстратором, дають змогу записувати на HDD - на диску зможе розміститися архів, тривалість якого може доходити до кількох місяців.

Комп'ютерні системи відеоспостереження
Рішення на базі ПК застосовують для запису відео з камер спостереження на ПК. Головна перевага - за необхідності розширення - це робиться дуже просто. Завдяки великій кількості програмного забезпечення - комплекс вирізняється величезними функціональними можливостями.

IP-системи відеоспостереження
IP-системи - це найефективніший комплекс. Серед переваг - висока якість картинки, цифровий сигнал, надсилання команд для камер через мережу.

Бездротове відеоспостереження
На сьогодні саме бездротове відеоспостереження стане ідеальним рішенням для промислових та індустріальних зон, складських приміщень. Перевагою бездротової камери є те, що встановлення камери відеоспостереження ведеться без її підключення до дротової мережі: досить розташувати її разом із модемом у потрібному місці та почати відеотрансляцію зображення в центр управління через мережу.

Наша компанія пропонує увазі клієнтів широкий асортимент камер для відеоспостереження, в т. ч. бездротові камери відеоспостереження. Ми працюємо тільки з відомими виробниками і співпрацюємо безпосередньо з імпортерами, і тому у нас ви завжди можете купити камери відеоспостереження найостанніших моделей. Більше інформації про бездротові камери відеоспостереження ви можете отримати від наших консультантів.

 Саме монтаж камер відеоспостереження є найбільш надійним способом забезпечити високий рівень безпеки будь-якому об'єкту. Це може бути квартира, офіс, склад, завод, автомобільна стоянка і будь-який інший об'єкт. Звичайно, щоб домогтися очікуваного результату і не викинути гроші на вітер, підходити до вибору компанії, фахівці якої будуть виконувати всю установку, слід вкрай обережно і уважно. Варто довіряти тільки компаніям, що існують на ринку не один рік. Здебільшого вони мають гарну репутацію, а отже, замовлення високої складності буде виконано не тільки вчасно, а й з урахуванням усіх ваших вимог.