І таку роль виконують шафи керування, що поєднують у собі комплект електротехнічних пристосувань відповідного призначення. Найбільшого поширення для цих цілей набула шафа управління насосом на станції із забезпечення водними ресурсами житлових та інших організацій, а також промислових ліній. При цьому перед підключенням такої шафи до керованих об'єктів, необхідно спочатку правильно виконати її складання, організувавши всі елементи в єдину робочу точку.

5def2367745badce089c931c4a540c52Представлені компанією СЕРВІСЕЛЕКТРОМОНТАЖ шафи автоматичного управління виготовляються виключно з високоякісного обладнання відомих електротехнічних компаній, оскільки надійність і безпека є одними з головних пріоритетів. До складу такого виробу можуть входити:

 1. Пускачі;
 2. Контролер;
 3. Автомати захисту пристрою та електроприводів;
 4. Блоки живлення;
 5. Програмоване і проміжне реле;
 6. Частотні перетворювачі;
 7. Операторна сенсорна панель;
 8. Пристрої плавного пуску;
 9. Блоки живлення;
 10. Клемники та інші елементи.

Виготовляється ШУ в спеціальних умовах і відповідними фахівцями. Для цього використовують низку технічних документів, що складаються з:

 • електричної схеми;
 • технічної специфікації;
 • схеми лицьової панелі;
 • індексу захисту від зовнішніх середовищ.

У разі відсутності необхідних документів, наприклад, схем, під час замовлення станції керування насосами достатньо надати технічне завдання, за яким фахівці виконають всі розробки і зберуть необхідний контрольний блок.

Монтаж шафи управління своїми руками - процес складання

Якщо виникло бажання не звертатися до фахівців, а зібрати шафу з управління приводами, поклавшись виключно на свої технічні знання, необхідно враховувати багато нюансів. Збірка шафи - це досить відповідальне заняття, тому серйозний підхід забезпечить роботу агрегатів і пристроїв у задовільному і злагодженому стані. Отже, початок складальних робіт починається з підготовки, що включає: вивчення електричних схем і технічної документації; підбір необхідного обладнання; підготовка груп з'єднань. Збірка починається з монтажу основних вузлів. Причому вузли однорідних об'єктів краще комплектувати нерозривно.

Процес складання включає

 • у верхній частині монтуються контактори і реле;
 • нижче - в одну мету з'єднуються автоматичні вимикачі, кількість яких може дорівнювати кількості об'єктів, що забезпечуються управлінням;
 • далі, в послідовному порядку, розташовуються пристрої плавного пуску і перетворювачі частоти. Параметри цих приладів мають збігатися з керованими приводами. Вибір універсальних і потужних софтстартерів (УПП) дасть змогу виграти на організації вільного місця, оскільки один такий елемент здатний керувати одразу кількома об'єктами.
 • підключаємо групу датчиків, які забезпечать нам контроль стану;
 • під час монтажу блоків сигналізації встановлюються реле контролю фаз і часу роботи приводів. При цьому автоматичні вимикачі повинні перебувати з ними в одному ланцюзі, спільно з магнітним пускачем.

Усі виводи з блоків автоматичного і ручного керування приєднуються до загальної лінії виходу на електродвигун або групу таких пристроїв, а також до заземлювального контакту. Якщо слідувати схемі з'єднання в безумовному порядку, помилки будуть відсутні, але найменше відхилення може спричинити непередбачувані варіанти наслідків, починаючи від відсутності живлення і закінчуючи дефектами роботи контрольно-керуючого електротехнічного пункту. Наша сучасна електротехнічна компанія СЕРВІСЕЛЕКТРОМОНТАЖ із задоволенням надасть Вам необхідних фахівців, які допоможуть Вам виконати всі операції зі збирання та комплектації електротехнічних шаф. Також на нашому сайті Ви можете придбати готові комплекти, які підійдуть до Ваших експлуатаційних умов.