ПП "ЕФЕКТ"

 

Приватне підприємство "СервісЕлетроМонтаж"

Підприємство СервісЕлетроМонтаж, надалі СЕМ здійснює проєктування обладнання для електропостачання та автоматизації технологічних процесів на виробництві та в цивільній галузі.

Від ідеї працювать на себе, до втілення!

Під час роботи гастарбайтером в одній з електромонтажних фірм, в країні пострадянського простору, я задумався над тим - ! Коли я приїжджаю до Житомира, у відпустку, я бачу щасливих людей які працюють і заробляють кошти, хтось на когось, а хтось сам на себе в своїй фірмі, а я працюю на дядю, в далекій країні! Невже я не зможу працювати на себе, не зможу створити фірму? Після цього я почав вивчати різну документацію, за формою власності фірми, ТОВ, ПП, ФОП. Юридична чи фізична особа, податки, банки, печатки тощо. У грудні 2004 року я звільнився з роботи гастарбайтером і приїхав додому! 24 листопада 2005 року я створив і зареєстрував юридичну фірму "Приватне підприємство "Сервіселектромонтаж"", скорочено "ПП СЕМ".

2004
Ні дня без роботи.

Ні дня без роботи.

Перед звільненням з роботи гастарбайтером у 2004 році я через інтернет знайшов роботу в Житомирі інженером у компанії ПоліссяNet - інтернет-провайдер.

2005
Слушна нагода

Слушна нагода

У 2005 році я звільнився з роботи інтернет-провайдера і влаштувався на роботу в ТОВ "ОНВІ", системним адміністратором. У цей момент я вже займався створенням фірми. У ТОВ ОНВІ почали будувати цех із переробки брухту кольорових та чорних металів. Я запропонував виконати електромонтажні роботи електрообладнання та автоматики. Необхідна була юридична фірма. 24 листопада 2005 року я створив Приватне підприємство "Сервіселектромонтаж", ПП "СЕМ". І перше офіційне виконання робіт було в ТОВ "ОНВІ", електромонтаж електрообладнання та автоматики цеху з переробки магнієвих сплавів.

2006
Офіс

Офіс

На початку 2006 року, необхідно було складати звітність до податкової! Гроші з'явилися! Необхідний офіс і бухгалтер. Зняв в оренду офіс і прийняв на роботу бухгалтера і двох електромонтажників!

2007
Монтаж електропроводки

Монтаж електропроводки

У 2007 році виграли тендер на електромонтажні роботи, при капітальному ремонті Кардіологічного відділення, Обласної лікарні ім. Гербачевського, м.Житомир.

2008
Світова криза зацепила і нас

Світова криза зацепила і нас

У 2008 році стало важко знаходити клієнтів на електромонтажні роботи. Великі електромонтажні фірми, наприклад, такі як ДП ЕЛЕКТРОМОНТАЖ-420, стали повертатися в Житомир. Будівництво метро в Києві та Дніпропетровську призупинилося і нішу електромонтажних робіт знову зайняли великі фірми, а нам залишалися дрібні, здебільшого приватні будинки і квартири.

2012
Чемпіонат Європи 2012

Чемпіонат Європи 2012

Реконструкція дороги "Київ-Харків", дала близько року робіт, з монтажу вуличного освітлення.

2014
Електромонтаж у військовій частині

Електромонтаж у військовій частині

Агресія Росії проти України в 2014 році, нагадала владі, що у нас ще є армія і її необхідно зміцнювати! Було виділено кошти на облаштування та реконструкцію різних об'єктів. Нам запропонували виконання електромонтажних робіт в одній з військових частин!

2015
Реконструкція котельні

Реконструкція котельні

Реконструкція котельні Житомиртеплокомуненерго за адресою Житомир, Домбровського, 30. Проектом передбачалося заміну застарілого обладнання котельні на нове, енергоефективне з установкою 2 нових газових котлів потужністю по 0,7 МВт та 2-х теплових насосів для забезпечення ГВП дитячого садочку в неопалювальний період.

2016-2019
Програмування та монтаж

Програмування та монтаж

ТОВ Грантех виготовляли верстати з каменеобробки. З'явилася необхідність у програмуванні контролерів і складанні шаф керування, а також монтаж на виробництві. Були написані програми для фрезерного верстата, тросове різання каменю, окантовка, полірування і змонтовані на різних об'єктах області.

2020 +
Монтаж та програмування автоматичного обладнання

Монтаж та програмування автоматичного обладнання

Зараз ми виконуємо повний комплекс робіт: проєктування, електромонтаж, пуск-налагодження, програмування. У нашій команді є всі необхідні кваліфіковані фахівці для вирішення завдань будь-якої складності.

Особливості компанії

Нашими позитивними якостями є наявність великого досвіду монтажу, чесність і висока працездатність. Підприємство СЕМ - підбирає висоякісних виробників електротехнічного обладнання (ми точно знаємо, яку продукцію закуповуємо, що гарантує високу якість встановлених систем). Усі наші замовники - майже постійні клієнти. Це означає, що після встановлення і налагодження обладнання ми займаємося його технічним обслуговуванням (під час експлуатації можуть виникати дрібні недоліки, які необхідно усувати). Контроль якості здійснюється особистою присутністю фахівця-проектувальника під час монтажу.
Досвід
Програмування
Напсання нової програми для ПЛК, що тільки встановлюється, під алгоритм вашого виробничого процесу.
Якість
У суворій відповідності
Електромонтажні роботи, для нашої компанії, є одним з основних напрямків діяльності.
 logo   Багато існуючих професій, швидше за все, зникнуть у найближчі кілька десятиліть. Причина - автоматизація, яку невпинно впроваджують компанії. Це прискорює роботу і дозволяє їм ефективніше відповідати очікуванням клієнтів.