Під час розроблення програм ми використовуємо мови програмування, стандартизовані міжнародною електротехнічною комісією (МЕК), а саме:

Structured Text,
Continuous Flow Chart,
Function Block Diagram,
Ladder Diagram.

Тільки найкраще програмне забезпечення для розробки прикладних програм логічних контролерів!

CoDeSys - інструментальний програмний комплекс промислової автоматизації, використовується на контролерах ТОВ "Акутек".. Виробляється і поширюється компанією 3S-Smart Software Solutions GmbH (Німеччина).

 671086e7d5ff539d80b77097c23985e0SoMachine - ПЗ, спеціально розроблене для виробників машинного обладнання (OEM). Дозволяє проєктувати, вводити в дію та обслуговувати системи на основі контролерів Schneider Electric. SoMachine прискорює вихід на ринок і підвищує конкурентоспроможність.

197f5TIA Portal - інтегроване середовище розробки програмного забезпечення АСУ ТП від рівня приводів і контролерів Siemens до рівня людино-машинного інтерфейсу.

 ed88cUnity Pro - програмне середовище для розроблення та програмування ПЛК Schneider Electric. Додаток для розроблення та програмування контролерів MODICON M340, Premium, Atrium і Quantum фірми Schneider Electric.

 6ab5TwinCAT - є єдиним програмним середовищем для всіх контролерів Beckhoff: від високопродуктивних промислових ПК до вбудованих ПЛК.

01c37be 1tool - середовище розробки для вільно програмованих контролерів Carel. 1Tool містить п'ять різних додатків, доступних для розробника на всіх фазах розроблення програмного забезпечення.

 9c189bSMLogix - інструмент розробки прикладних програм для програмованих контролерів Segnetics. Підтримує мову FBD стандарту МЕК 61131/3.

 

Ми працюємо з найкращими світовими виробниками ПЛК

 

fae9f0Beckhoff Automation GmbH - німецький виробник обладнання для автоматизації різного класу потужності, як у вигляді системних рішень, так і окремих компонентів.

 

3648dca365a0d933e2d1e6a1ecf59f98Schneider Electric є світовим експертом у галузі управління електроенергією та провідним розробником комплексних енергоефективних рішень для енергетики, промисловості, об'єктів житлового будівництва.

 

 EucG5nУкраїнський розробник і виробник контрольно-вимірювальних приладів, датчиків, програмних засобів для автоматизації технологічного обладнання.

 

 500a6989Siemens - німецький концерн, що працює в галузі електротехніки, електроніки, енергетичного обладнання, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки.

 

7bf0c0cc4fCarel - європейський лідер на ринку систем автоматизації кліматичного обладнання, систем управління будівлею BMS і систем зволоження повітря.

 

74fe226dWAGO - німецька компанія-виробник компонентів для електричного з'єднання та електронних компонентів для систем автоматизації.

 

 

У процесі програмування ми вдаємося до використання відкритих програмних бібліотек, унаслідок чого істотно знижуються трудовитрати і вартість, підвищується якість і швидкість програмування.