• встановлення на стіну розетки з трьома контактами або спеціальних клемників, і під'єднання до електрощита
  • встановлення триконтактної силової вилки до дроту товщиною 4 мм
  • монтаж дроту до плити і перевірка безпеки та надійності з'єднань
  • встановлення плити з вирівнюванням за рівнем
  • Тестовий запуск і коротка консультація.

Що потрібно врахувати під час встановлення електроплити

Для встановлення електроплити потрібна мідна проводка з досить великим перетином кабелю 3х4 або 3х5. Обов'язкова наявність електричного щита із заземленням. При цьому суворо заборонено підключати інші прилади до кабелю, що живить електроплиту. Обов'язково проводять перевірку якості проводки, ПЗВ, присутності вступного автомата. За необхідності проводиться заміна розетки, до якої буде під'єднано електроплиту, збирається вилка. Потім необхідно перевірити фазу між заземленням і фазою, що живить плиту - показання приладу мають бути від нескінченності до 4-10 Ом. Пам'ятайте - виробники електроплит не несуть відповідальності за шкоду вашому здоров'ю або майну, заподіяну внаслідок неякісного монтажу обладнання. Саме тому раціональніше і безпечніше звертатися до професіоналів. Фахівці компанії "Сервіселектромонтаж" володіють усіма необхідними навичками і допусками, які потрібні під час під'єднання подібної техніки, а також сертифікатами на під'єднання від Hansa, Electrolux, Bosch, Gorenje та інших виробників.

Категорично забороняється підключати такі побутові прилади до загальних внутрішніх електричних ліній. Лінія під установку електроплити проводиться окремо від щитка. Вона повинна відповідати певним вимогам. Потужність цих побутових приладів може досягати 6 КВт, що практично втричі перевищує потужність пральної машини! Легко уявити, яке навантаження ляже на подавальний кабель, тому до його вибору необхідно підійти дуже відповідально. Також необхідно забезпечити дієві захисні заходи в точці підключення до щитка: встановити відповідні автоматичні вимикачі, ПЗВ у необхідній кількості залежно від моделі плити.

Монтаж електроплити на підлозі

Перед першим підключенням електроплити важливо провести її встановлення на рівній поверхні. Для цього місце постійної експлуатації максимально вирівнюється за рівнем, за необхідності нахил плити можна відрегулювати спеціальними гвинтоподібними ніжками. Крім цього, за необхідності робиться спеціальний пропил для вбудовування цього приладу в стільницю.

Ціна на встановлення електроплити

Вартість послуги встановлення електроплити і варильної поверхні залежить від того, куди ставити електроприлади, на готові комунікації чи ні. Чи треба проводити заміну силової розетки і кабелю, що виходить з електроплити. Наші фахівці, якщо потрібно, підключать електроплиту до електрощита з прокладенням кабелю зовнішнім способом. "Сервіселектромонтаж" - команда інженерів електриків з величезним досвідом. Довірте нам своє електрообладнання, Ви залишитеся задоволені результатом і ціною на наші послуги.