На здійснення того чи іншого виду робіт ми маємо ліцензії та сертифікати. Багаторічний досвід і сучасне обладнання дозволяють виконати електромонтаж якісно і в мінімальні терміни. Проведення електромонтажних робіт у Житомирі та області здійснюється із застосуванням практичних і доступних матеріалів.

Виконання електромонтажних робіт охоплює роботи зі встановлення розеток, вимикачів, систем вентиляції та опалення, блискавковідводу, заміни електропроводки, під'єднання систем охорони, телевізійних, телефонних та інтернет-ліній, прокладення силових ліній, монтажу та збирання електрощитів та інші. Ми виконаємо електромонтажні роботи для організації та приватних осіб. Крім того, в нашу компетенцію входить здача електроустановки в експлуатацію і подальше її технічне обслуговування.

Ми беремося як за масштабне виконання електромонтажних робіт, так і за дрібний ремонт, наприклад - електропроводки. Виконання електромонтажу часто вимагає індивідуального підходу. Перш ніж братися за вирішення проблеми, наші фахівці вивчать особливості приміщення і зроблять усе можливе, щоб не зіпсувати вигляд приміщення. Наприклад, організація електромонтажних робіт у будинку або квартирі з внутрішнім оздобленням, у більшості випадків, передбачає використання декоративної електропроводки. У цьому випадку вартість електромонтажних робіт повністю виправдана, результат перевершує всі очікування.

Зацікавилися?

Залиште свої дані, і наш менеджер зв'яжеться з вами протягом дня для уточнення деталей

 

 Замовляючи приватні послуги електромонтажу, будьте готові до неприємних наслідків: небезпечне електропостачання, збої, замикання, псування електрообладнання тощо. Найчастіше такі електрики взагалі не дотримуються норм ДСТУ і СНиП, наслідком чого, в кращому випадку, є повторне звернення за послугами електромонтажу, в гіршому - небезпека для життя і здоров'я, псування майна. Варто розуміти, що коли йдеться про електрику, варто звертатися тільки до професійної компанії, яка має дозволи на проведення робіт.

 2 20130509 2024363386Фахівці "Сервіселктромонтаж" виконують електромонтажні роботи під ключ, пропонуючи поетапне планування з розробкою проєкту. Як тільки проєкт буде розроблено, ми передаємо його органам нагляду для узгодження і коригувань. Далі, ми готуємо необхідні матеріали та обладнання для проведення робіт і тільки після цього виконуємо електромонтаж.

Будь-які монтажні роботи починаються з правильного планування, але головним завданням при цьому є пошук найграмотнішого і найправильнішого варіанту виконання монтажу. Існує безліч нюансів у цій роботі, наприклад, складання проєкту виконання робіт, у якому вказується весь перелік необхідних заходів, терміни їх виконання, послідовність і взаємозв'язок. Під час монтажу електроустановок необхідно дотримуватися умов, які забезпечать безпеку і відсутність збоїв у роботі.

  • Встановлення тимчасового джерела живлення. До цього питання варто підійти максимально відповідально. Тимчасове джерело живлення має бути надійним, безпечним і якісним.
  • Монтаж силової, живильної, основної проводки.
  • Встановлення розподільних щитів, автоматичних вимикачів.
  • Монтаж навісних, кабеленесучих, основних, конструкцій.

Особливості монтажу електроустановок

Якісний монтаж повинен відповідати всім стандартам техніки безпеки, незалежно від її призначення, будь то будівництво, освітлення або розподільні щити. У виборі способу монтажу необхідно переконатися, що проводка електромережі безпечно перетинає дороги, під'їзні шляхи, особливо ті, які використовуються важкою технікою. Так само важливо, щоб співробітники, які проводять електромонтажні роботи, виконували всі інструкції та рекомендації, які прописані в експлуатації до матеріалів, пристроїв.