ПП "ЕФЕКТ"

 

Що таке блог?

Вміст блога можна уявляти собі як стрічку, на якій в хронологічному порядку згідно з датами їхньої публікації блогером йдуть дописи, так звані пости, один за одним. Оскільки з часом у блозі накопичується багато постів, зазвичай ця стрічка займає кілька вебсторінок, так що найновіший пост займає верхню частину першої сторінки, і чим давніше, тим нижче від нього містяться попередні пости, скажімо, всі пости за останній тиждень; друга сторінка тоді присвячена постам за тиждень до того, третя сторінка ще давнішим, і так далі. Як правило, сторінки блога також містять посилання на архів блогу, тобто на попередні пости згруповані по місяцях і роках. Отже навігація блога в хронологічному порядку є дуже легкою.

Усім відома банальна істина: "Вчитися потрібно у найкращих". Але як зрозуміти, хто дійсно є експертом у тій чи іншій галузі? Адже зараз кожен другий називає себе "гуру" і "експертом".

Продумана і чітка організація електромонтажних робіт є однією з основних умов підвищення продуктивності праці.

Навіть якщо саме собою програмування логічних контролерів не входить у ваші плани, уявлення про нього допоможе зрозуміти, як працюють ті чи інші системи.

Веб сайт, основний вміст якого регулярно додаються записи, зображення або мультимедіа. Для блогів характерні недовгі записи тимчасової значущості.

 logo   Багато існуючих професій, швидше за все, зникнуть у найближчі кілька десятиліть. Причина - автоматизація, яку невпинно впроваджують компанії. Це прискорює роботу і дозволяє їм ефективніше відповідати очікуванням клієнтів.